Ciekawe miejsca

Eko Architektura – specjalista w architekturze drewnianej

Firma Eko Architektura obecnie podbija rynek polski i zagraniczny, wyznacza nowoczesne trendy i uznawana jest za proekologiczne przedsiębiorstwo. Zatrudnia wielu projektantów i grafików, którzy opracowują funkcjonalne budowle ogrodowe i akcesoria. Działa według ściśle wyznaczonej idei ,, Człowiek jest najważniejszy”, dlatego też oferuje tylko i wyłącznie wysokiej jakości produkty w niskiej (rozsądnej) cenie.  Zajmuje się produkcją i konstruowaniem budowli drewnianych takich jak:

Eko Architektura dysponuje rozbudowanym zapleczem maszynowym, na wyposażeniu posiada innowacyjne maszyny CNC, które doskonale sprawdzają się przy powstawaniu drewnianych konstrukcji. Umożliwiają wykonywanie precyzyjnych cięć i gwarantują szybkie wykończenie.

Korzyści płynące z zakupu wybranego produktu producenta Eko Architektura

Gwarancja niezmiennej i najlepszej ceny na rynku

Firma Eko Architektura głównie stawia na dobro klienta, dzięki temu produkuje i dostarcza wyroby spełniające oczekiwania inwestorów. Ponadto sprzedaje je po najkorzystniejszych cenach na rynku. Pracownicy firmy stale śledzą zmiany (wahania cen na rynku) i zobowiązują się do dotrzymania obietnicy – sprzedaż wysokiej jakości produktu po aktualnie najlepszej cenie rynkowej.

Zestaw Premium jest standardem

Eko Architektura głównie zwraca uwagę na jakość swoich produktów. Oferuje w standardowej cenie zestaw Premium. Każdy klient wybierający domki drewniane producenta Eko Architektura otrzymuje w cenie standardowej pełne wyposażenie, czyli okna z szybami zespolonymi, funkcjonalne drzwi i niezbędny osprzęt. Okna oraz drzwi dołączane do wybranego domku letniskowego są produkowane z wysokiej jakości materiałów uszczelniających, które doskonale zabezpieczają przed wilgocią (tutaj przeczytasz więcej), wiatrem oraz hałasem.  Pod tym względem firma Eko Architektura wypada najkorzystniej, w porównaniu do innych firm aktualnie obecnych na rynku i specjalizujących się w tej samej branży.

Krótki termin produkcji

Wszystkie domki drewniane producent Eko Architektura chwalone są za szybki i prosty montaż, a także za krótki termin produkcji. Standardowe realizacje, czyli obecnie dostępne domki, altanki, garaże i sauny na stronie internetowej Eko Architektura produkowane są w ciągu 2-3 tygodni od momentu zamówienia. W przypadku indywidualnych zleceń czas produkcji może ulec wydłużeniu (w zależności od stopnia skomplikowania konstrukcji).

Otrzymanie unikatowego zlecenia

Firma Eko Architektura pragnie zadowolić każdego, dlatego też chętnie podejmuje się projektowania i przygotowania unikatowych realizacji. Zatrudnia fachowców z przeróżnych dziedzin (architekci, graficy, projektanci), którzy potrafią realizować najbardziej wymyślne koncepcje architektoniczne. Zajmują się profesjonalnym przygotowaniem projektu, od rozmowy i ustalenia szczegółów po dokładne narysowanie, rozplanowanie przestrzeni, a nawet wstępne zaprojektowanie ustawiania mebli i pozostałego wyposażenia.

Ekologiczny i sprawdzony surowiec

Firma Eko Architektura swoje produkty wytwarza z drewna regionu północnego (skandynawskiego). Właściwości drewna w największym stopniu zależą od klimatycznych warunków, w których ono wyrasta, dlatego też iglaki skandynawskie są świetnym surowcem budowlanym. Wykazują wysoką wytrzymałość, są produktem odnawialnym, łatwym w obróbce i przede wszystkim ekologicznym.

Darmowe dostarczenie gotowego produktu

Eko Architektura zapewnia darmową wysyłkę na terenie całej Polski. Jednym warunkiem jest zagwarantowanie przez klienta swobodnego dojazdu dla samochodów ciężarowych. Jeżeli inwestorowi zależy na dostarczeniu gotowego wyrobu na trudno dostępny teren (tereny górskie, stare miasto lub inne) musi wcześniej zgłosić i ustalić szczegóły. Asortyment Eko Domki drewniane producent Eko Architektura i inne budowle ogrodowe  dostarczane są na paletach o długość od 1 m do 6 m i wadze od 100 kg do 1600 kg.

Gwarancja na wyrób

Każdy klient otrzymuje 5 cio letnią gwarancję na drewniane otwarte elementy wybranego budynku oraz 10 cio letnią na ukryte elementy konstrukcyjne z drewna. Ponadto zyskuje gwarancję na malowane drewniane okna i drzwi na okres 2 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *