Ciekawe miejsca,  Noclegi

Kościelisko – dla tych, którzy szukają swobody

Któż nie kocha gór, pięknych widoków czy krystalicznie czystego powietrza? Niektórzy szukają również relaksu, ciszy i spokoju. Noclegi w Kościelisku są połączeniem wcześniej wspomnianych zalet. Panuje tutaj niesamowicie odprężający klimat, nie ma tutaj tłumów, w przeciwieństwie do Zakopanem, gdzie życie tętni w towarzystwie tysiąca turystów. Hałas, gwarne rozmowy, zatłoczone szlaki turystyczne nie każdemu przypadną do gustu. Kościelisko jest miejscem dla lubiących medytować, cieszących się pięknem górskiej natury, dla tych którzy cenią sobie jakość oferowanych usług.

Noclegi Kościelisko – Pensjonat Tatry

Tatry stanowią urzekającą rzeźbę, której widok zachwyca każdego turystę. Nieopodal Zakopanem, a dokładniej w Kościelisku dostępne są w atrakcyjnej cenie noclegi tatry. Każda pora roku wygląda tu inaczej, nigdy to miejsce nie wygląda tak samo. Tutaj czeka na turystę inna panorama zimą, odmienna wiosną czy jesienią. Za każdym razem jest inaczej, zachwycająco, bez monotonii. Zmienność natury potrafi urzec każdego bez wyjątku.

Pokoje Kościelisko – udogodnienia  

Na każdego gościa czekają piękne pokoje o różnym standardzie. Baza noclegowa kierowana jest do grup wycieczkowych, zakochanych par czy też rodzin z dziećmi. Wygodne łóżka i pokoje o ciekawym designie, które większości osób przypadną do gustu. Estetyka wykończenia jest niebanalna, ale zarazem klasyczna, bez zbędnych udziwnień.

Zakopane Kościelisko noclegi to także, raj dla dzieci –  bezpieczny pokój zabaw oraz atrakcyjny plac zabaw na zewnątrz. Podczas popołudniowego odpoczynku można skorzystać z tarasu wyposażonego w leżaki, huśtawki oraz hamak. Można również skorzystać z gabinetu masażu, gdzie swoje usługi oferują najlepsi profesjonaliści.

Poza tym lokalizacja pensjonatu pozwala na dostarczenie sobie wielu atrakcji, zarówno w Kościelisku jak i pobliskim Zakopanem.

Atrakcje turystyczne

Pierwszą z nich są Termy Chochołowskie, które oferują relaksującą kąpiel w wodach termalnych oraz leczniczych. Kompleks posiada kilkanaście basenów, kąpiele solankowe oraz bogatą ofertę Wellness&SPA. Goście Pensjonatu Tatry mają zagwarantowane -10% na każdy rodzaj biletu.

Około 6 km od pensjonatu znajduje się Dolina Chochołowska, która słynie z pięknych łąk. Urzekający wiosenny krajobraz wzbogacają kwitnące krokusy, co sprawia, że tworzy się bajkowy klimat – idealny do pamiątkowych zdjęć.

Zimą można wziąć udział w kuligu – któż nie kocha tej zimowej atrakcji? A w pobliskich bacówkach można skosztować prawdziwego oscypka oraz żentycy, czyli serwatki z mleka owczego ściętego podpuszczką, którą otrzymuje się podczas wyrobu oscypków – nie wszędzie jest ona dostępna. Poza tym piesze wędrówki w tej okolicy to prawdzie doładowanie energii dla ciała i duszy.

Lista atrakcji jest bardzo długa – Krupówki, wiele ciekawych szlaków, place zabaw, parki linowe, Muzeum Tatrzańskie, Dolina Dunajec oraz spływ kajakowy.

Noclegi w Kościelisku są miejscem, gdzie można poznać nieco góralską architekturę – piękne drewniane Kościoły, dzwonnice, tradycyjne kuźnie czy szałasy pasterskie. Bliskość tradycyjnej sztuki ludowej zachwyca i daje szanse na poznanie pięknej historii tego miejsca.

Nieopodal znajduję się mnóstwo pastwisk, gdzie pasą się owce – niecodzienny widok dla mieszkańców pozostałych regionów Polski.

Sport i rekreacja to drugie imię tego miejsca. Zimowe kuligi, trasy biegowe, ścieżki rowerowe, wypożyczalnia skuterów oraz quadów. Dla wielbicieli koni, nieopodal znajduje się stadnina. Nawet znajdzie się coś dla fanów ekstremalnych wrażeń jak kursy wspinaczkowe.

Nocleg w Tatrach to idealne miejsce na zdystansowanie się do życia, złapanie głębokiego oddechu, aby wrócić do codziennych obowiązków z nową energią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *